zimní příprava 2010: SK Bystřian Kunčice "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 0:6 (0:3)

21.03.2010 13:23

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Mencák (55. Klapka M.), Švadlenka, Špaček V. (46. Novotný), Svatoň A (46. Mrštík D.) - Mrštík D. (46. Špaček V.), Klapka D., Šiška, Panchártek - Melichar (46. Kmoníček), Mrštík L. (75. Svatoň A.)

Branky: Panchártek 2, Klapka D., Mrštík D., Melichar, Svatoň A.

Utkání jsme začali aktivněji a po deseti minutách hry také vedli 1:0, když se prosadil Melichar. Do té doby již dvakrát zaúřadoval "bomber" Lukáš Mrštík, který nevyužil dva samostatné úniky. Ve 20. minuě přidal další branku Panchártek a chvíli na to třetí Mrštík D.. To bylo z naší strany v první téměř vše a soupeř začal být nebezpečnější než my. Naštěstí jejich zakončení snad ani jednou netrefilo branku i když střelecké pozice to špatné nebyly. Druhá půle začala tlakem domácích, ale opět bez gólového efektu. Velmi dobře hrát v dresu domácích mladý Laťovička, který byl jasně nejnebezpečnějším hráčem domácích spolu s Brzkem. Pak ale domácí uděli několik chyb v obraně a my jsme se mohli posunou ve skŕe dál, ale bohužel Mrštík dnes byl neuvěřitelně neproduktivní. Za celý pobyt na hřišti zahodil minimálně 5 tutových šancí. Nakonec ho museli zastoupit Svatoň, Klapka a Panchártek. Domácí se skórem nedokázali pohnout a mohli nakonec být rádi jen za takovýto výsledek, jelikož brankář vychytal několik gólů.

Zápas to byl herně vyrovnaný i když tomu výsledek nenapovídá.

Zpět