zimní příprava 2010: Urbanice : TJ Sokol Roudnice "B" 2:2 (1:1)

28.03.2010 19:09

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Klapka M., Švadlenka, Novotný, Jarkovský - Špaček V. Klapka D., Vlasák, Mrštík D. - Koudelka Vl., Mrštík L.   střídali: Panchártek, Mencák, Košťál, Kmoníček, Svatoň, Melichar

Branky:  Mrštík D., Koudelka Vl.

V první půli byla naše hra poznamenaná silným protivětrem, ale na šancích a brance domácích to mělo jen minimální podíl. První branku jsme soupeři darovali chybou v rozehrávce a domácí na dvakrát dokázali dostat míč za Žáka. O chvilku později jsme ale prvně zahrozili i my, ale zakončení Vlasáka scházela přesnost i razance. Domácí poté opět po našich chybách mohli zvýšit, ale tentokrát velmi dobře zasáhl Žák a podruhé v brance zaskakující Švadlenka. Poté se hra více vyrovnala a spíše aktivnější jsme byli my. Nejdříve nedokázal razantně zakončit únik Mrštík L., ale o chvilku později ho zastoupil precizně jeho bratr David, který využil rychlé kombinace Švadlenky a Klapky a podél domácího brankáře srovnal skóre. Poté si na centr Koudelky naběhl Lukáš Mrštík, ale ani rybičkou přesně nezakončil. Po změně stran a také několika změnách v sestavě začali mít domácí územní převahu, ale branku jsme si připsali my po krásné hlavičce Koudelky po rohovém kopu. Domácí srovnali po několika minutách a opět po chybě v rozehrávce našich stoperů. Domácí pak byly aktivnější a naše obrana byla v plné pernamenci. Uchýlili jsme se vzhledem k úbytku sil ke hře na brejky, které byly v několika případech velmi nadějné. Do konce utkání se však ani jeden tým nedokázal gólově prosadit a tak bylo utkání hlavním rozhodčím ukončeno za nerozhodného stavu 2:2. Řekl bych, že výsledek je spravedlivý. Budeme se muset v mistrovských utkáních vyvarovat zbytečných chyb v obraně a určitě ještě zapracovat na fyzičce, která nám aktuálně stačí na 2/3 zápasu. Jinak ale naše hra není místy tak špatná a často jsou v našem podání vidět pěkné kombinační akce, hlavně přes tvůrce hry Klapku. Pozitivně lze hodnotit i produktivitu Davida Mrštíka. Snad se od něj nakazí i Lukáš.

Zpět