Zimní příprava 2011: TJ Sokol Roudnice : Hořice 0:2 (0:0)

01.03.2011 20:53

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák – Jakub Krejcar (35. D. Mrštík), Šiška, Novotný (46. V. Špaček), Svatoň – Jakub Koblížek, Schmidt, Mikan, T. Krejcar – Kmoníček, Vlasák

Náš tým dlouho vydřel vzdorovat soupeři i přes velmi nestandardní sestavu defenzívy, která byla po odstoupení Jakuba Krejcara plně v geci hráčů aktuálně spíše spadajích do B týmu. Přesto si vedli slušně a až dvě chyby ve druhé půli rozhodli o výhře soupeře.  našem týmu byl jasným tahounem neúnavný Robert Schmidt, který dokázal během zápasu minimálně 7x velmi nebezpečně vystřelit zpoza vápna, ale dnes mu trochu chybělo to pověstné střelecké štěstí. Trochu vrásek přibylo trenéru se zraněními Krejcara a Mikana. Snad to nebude tak vážné, a hráči budou brzy v pořádku.

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: „Nastoupili jsme v kombinované sestavě, takže šanci dostali hráči z béčka. I přes porážku kluci zápas odmakali. Velmi dobře zahrál Robert Schmidt.“

 

Zpět