Zimní příprava - týden III.

04.02.2013 15:44

Zimní příprava - týden třetí

Pondělí – spinning Třebeš: Letošní první setkání se spinningovými koly proběhlo v počtu cca 15 lidí, kteří mohli využít hned dvou instruktorek. Ty nás jako obvykle něchali vyjet na několik kopečků, ale všichni to zdárně zvládli.

Středa – UHT hřiště SCM Bavlna: Tréninková jednotka na mnohem přívětivějšího počasí než minulý týden byla bohužel trochu narušena změnou organizace na umělce, a tak na hru zbylo méně času a větší díl tréninkové jednotky padl na fyzickou přípravu.

Čtvrtek – Roudnice: Vzhledem k velké oblevě byly terény pro trénink nevhodné a trénink byl tedy zrušen.

Sobota – zimní turnaj Chudonice: Druhé utkání zimní ligy proti mužstvu z Kopidlna skončilo remízou. Jediným střelcem byl za náš tým Kmoníček, který ale měl šancí na více branek.

Další týden bude opět v trochu již stereotypním duchu: posilovna – umělka – hřiště – zápas. V sobotu bude na pořadu tedy opět utkání zimní ligy, tentokráte od 11:45 proti soupeři z Lázní Bělohrad.

Zpět