Zimní příprava - týden IV.

11.02.2013 15:05

Zimní příprava - týden čtvrtý

Pondělí – posilovna Lhota pod Libčany: Posilovna ve Lhotě opět nabídla výborné podmínky pro posilování 15 hráčů. Tentokráte nebylo omezení počtu vůči zájemcům nemilosrdné, dostalo se na všechny. Nyní je programu spinning, kde bylo poprvé mnohem méně hráčů, než bychom chtěli.

Středa – UHT hřiště SCM Bavlna: Tréninková jednotka v duchu předchozích návštěv SCM Bavlna. Příští návštěva ale bude posunuta až na 19:30.

Čtvrtek – Roudnice: Klasický fyzický trénink.

Sobota – zimní turnaj Chudonice: Třetí utkání zimního turnaje tentokráte pro FK Lázně Bělohrad pro nás skončilo vítězně v poměru 2:1, když ho svými brankami zařídili Kmoníček a Bednář.

Trenér kvituje i viditelnou změnu v aktivitě hráčů B týmu, kteří zvýšili tréninkovou činnost. Je to nejen dobře pro vedení béčka, ale i pro kouče Koudelku, který má širší záběr pro výběr hráčů v případě vynucených absencí. Jen tak dál hoši.

Zpět