zimní turnaj Chudonice 2010: TJ Sokol Roudnice : Černilov 3:1 (1:0)

15.03.2010 17:47

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Šiška (46. Vlasák), Koudelka, Mikan, Urban, Koblížek Jakub, Koblížek Jan (55. Krejcar Jakub), Kmoníček Ondřej (75. Šiška), Krejcar Jakub (46. Krejcar Jan), Pajgrt, Hůlka

Branky: Krejcar Jakub, Hůlka, Urban

Soupeř hrající krajský přebor se prezentoval velmi tvrdou hrou, s řadou osobních soubojů za hranicí pravidel. Naše výhra byla naprosto zasloužená a potěšitelné je, že se ve hře objevují pasáže, jež jsou procvičovány na trenincích. O naše branky se podělili Krejcar Jakub, Hůlka a Urban.. Negativním poznatkem je fakt, že jsme opět celou řadu jasných brankových příležitostí ve finální fázi řešili špatně. Snad si hráči šetřili střelecký prach na nadcházející mistrovská utkání.

Zpět