zimní turnaj Chudonice 2010: TJ Sokol Roudnice : Stará Paka 6:3 (5:2)

15.03.2010 17:50

Sestava TJ Sokol Roudnice: Jarkovský – Vlasák, Mikan (46. Koudelka), Matějka (70. Bednář), Urban, Koblížek Jakub, Koblížek Jan (46. Špaček Vojtěch), Hůlka, Krejcar Jakub (46. Krejcar Jan), Bednář (46. Vlnas), Pajgrt

Branky: Hůlka 4, Jan Koblížek, Bednář

Začátek zápasu nás zastihl v nedbalkách a ve 12.min. byl stav 0 : 2. Až poté si naši hráči uvědomili, že proti účastníkovi I.B třídy to bez nasazení nepůjde a soupeř se sám neporazí. A tak jsme postupně otočili skóre brankami v 17.min. Bednáře, v 19. a 20.min. Hůlky, 35.min. Jana Koblížka a ve 38.min. opět Hůlky na poločasových 5 : 2. Po změně stran upadla hra do podprůměru a tak se skóre z naší strany měnilo pouze v 60.min,, kdy Hůlka zvýšil na 6 : 2 a o konečnou podobu výsledku se o dvě minuty později postarali hosté, kteří korigovali na konečných 6 : 3.

Závěrem: tímto zápasem jsme ukončili naše učinkování v zimním turanji v Chudonicích. V konečném účtování jsme obsadili celkově 4. příčku s bilancí 12 bodů za 4 vítězství a 3 porážky, při skóre 23 : 22. Turnaj jistě splnil svůj účel a umožnil nám odehrát 7 utkání s poměrně kvalitními soupřeři, na kvalitním umělém povrchu. Alarmujícím poznatkem je velmi vysoký počet obdržených branek, při poměrně slušné střelecké produktivitě, které vévodil jednoznačně Aleš Hůlka s 12-ti vstřelenými brankami.

Zpět