ZL Chudonice 2012: TJ Sokol Roudnice : SK Libčany 5:0 (2:0)

06.02.2012 18:45

Branky: 2x Mikan (1x PK), Hůlka, Kmoníček, Koblížek

Naše sestava: Tomek (46. Zasadil), Krejcar Jakub, Schmidt, Mikan, Samšeňák (75. Vítek), Vlnas, Hůlka, Vlasák (46.Koblížek), Vítek (75. Kmoníček), Kmoníček (46.Krejcar Jan), Slezák

Na tento zápas jsme změnili systém 4-4-2, kde se na post stopera vrátil zkušený Schmidt a dobře dirigoval mužstvo. Po půlhodině hry jsme se ujali vedení, kde Mikan uklidil z vápna krásně míč k tyči na 1:0. Za 10. minut šel po pěkné kombinaci sám na brankáře Libčan Kmoníček a nemýlil se - 2:0. Soupeř dobře kombinoval, ale pouze po vápno, větší hrozbou byla střela Jelínka z dálky, kterou pozorný Tomek vyrazil na roh. Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme hrát pozorně ze zadu a na brejky. Tato taktika slavila úspěch, když jsme dali po pěkných akcích 3 branky (Hůlka, Koblížek, Mikan - PK). Naše další příležitosti zůstali nevyužity, soupeři pomohla i tyč. Libčany se též dostali do příležitostí, ale zbrklostí zůstali nevyužity. Nato, že se hrálo v mrazivém počasí, tak příprava splnila účel. Příští týden hrajeme v neděli 12.2. od 17. hodin s SK Bystřianem Kunčice.

Zpět