Novinky

8.4 2017 Starší žáci - Myštěves -Kobylice - Roudnice - Kunčice 1:6 (1:1)Druhý poločas to začalo zaslouženě padat do branky soupeře.

08.04.2017 19:00

1.4 2017 Starší žáci -Roudnice-Kunčice - Malšova Lhota 4:1 (1:1).Kluci se začali střelecky prosazovat až ve druhém poločase.

08.04.2017 18:58

Starší žáci mají tréninkový plán na duben v příslušné sekci!!!

01.04.2017 17:17

Výsledky mužů.

30.03.2017 21:05
    Výsledky a sestavy družstev mužů jsou v příslušných sekcích.

Mladší elévové mají tréninkový + zápasový plán příslušné sekci!!!

21.03.2017 19:35

Starší žáci mají plán mistrovských zápasů v příslušné sekci!!!

20.03.2017 10:08

Mladší elévové - Turnaj Třebeš - 12.3.2017

13.03.2017 18:21
Výsledky, hodnocení turnaje + FOTO v rubrice Mladší elévové

Přípravná utkání ve výsledcích. A+B muži

11.03.2017 20:41
V sekci mužů jsou vloženy výsledky přípravných utkání.

Starší žáci mají tréninkový plán na březen v příslušné sekci,omluvenky trenérům na mobil díky!

05.03.2017 19:47

Rozpisy zápasů A+B mužstvo jaro 2017

03.03.2017 10:42
V rubrikách Rozpis JARO 2017 u A i B mužstva, jsou vloženy jarní mistrovská utkání.

Odpovědět

Na "rajčeti" Roudnice-Lovčice,Roudnice-Náchod.

Ahoj všem,
Pokud pořádáte taneční zábavy,letní parket,kapela Poseidon hraje ty největší hity z celého světa,stačí napsat a přijedem.

Datum 30.08.2016

Vložil Fans

Titulek Komentáře

Odpovědět

Zdravím,chtěl bych se zeptat,jestli se budou ještě objevovat komentáře k odehraným zápasům B-mužstva?

Datum 01.09.2016

Titulek Re: Komentáře

Odpovědět

Jde o to zda bude někdo mít chuť to psát. V minulosti jsem viděl většinu utkání A i B a tak nebyl problém o tom napsat. Nyní ale z časových důvodů zápasy nestíhám a tak je asi na dalších osobách zda se odhodlají něco napsat.

05.12.2019 12:30
Vloženy přípravné zapasy A mužstva na zimu 2020.

ROZPISY A+B MUŽSTVO

26.07.2019 12:05
Jsou vloženy rozpisy A+B mužstva dospělých na podzimní část soutěží.

Příprava B mužstvo

23.07.2019 09:11
B mužstvo sehraje před sezónou 2 přípravná utkání s týmy z pardubicka. SO - 27.7. - 17:00 - SK ROUDNICE "B" - TJ PŘELOVICE (hřiště Roudnice) NE - 4.8.   - 17:00 - SK ROUDNICE "B" - SK LÁZNĚ BOHDANEČ (hřiště Roudnice)

POUŤOVÝ VÍKEND 2019

21.07.2019 10:35
Pouťový víkend ROUDNICE 2019 V sobotu a v neděli 13. a 14.7. proběhla tradiční akce v roudnickém areálu V Lesejčku. Za proměnlivého počasí a velkého zájmu diváků z Roudnice i okolí se začínalo v sobotu od 13. hodin s Pouťovým turnajem. V něm byl nakonec nejúspěšnější tým Roudnice B, sestavený...

PŘÍPRAVA LÉTO 2019 - A MUŽSTVO

08.07.2019 08:16
V sekci PŘÍPRAVA LÉTO 2019 u A mužstva je seznam přípravných zápasů.

ZMĚNA ZÁPASU A MUŽSTVA !!!!

17.04.2019 16:45
TENTO VÍKEND NEHRAJE NAŠE A MUŽSTVO V KRATONOHÁCH V NEDĚLI, ALE V SOBOTU 20.4. OD 14:00 HODIN !!!!!!!

Zimní soustředění ml.elevů

21.02.2019 12:18
Více v dané sekci Mladší elévové

Příprava A mužstva ZIMA 2019

30.12.2018 10:13
V odkaze A tým je vložen rozpis přípravných zápasů na zimní přípravu 2019.

Přeložení zápasu B mužstva

23.08.2018 15:48
Mistrovské utkání B mužstva AFK Probluz - SK Roudnice B (původní termín SO 25.8. od 17:00h) se sehraje, na žádost domácích, v úterý 28.8. od 17:30h.

SK ROUDNICE - FC HK STARÁ GARDA, 5.8., 15 hodin

03.08.2018 11:32
SK Roudnice zve všechny příznivce kopané na exhibiční utkání, které se uskuteční tuto neděli 5.8.2018 od 15. hodin na hřišti v Roudnici. Představí se stará garda FC Hradec Králové proti výběru domácího týmu SK Roudnice. V týmu staré gardy FC Hradec Králové uvidíme spoustu borců, které jsme vídali...